Co je AMP web?

AMP, anglicky Accelerated Mobile Page, je technologie od společnosti Google a Googlem podporovaná. Mezi hlavní výhody patří bezkonkurenční rychlost načtení oproti normálnímu webu. Stránka se načte prakticky okamžitě. To má pozitivní dopad na výkon a existuje celá řada studií, které to prokazují. Např. BMW.com po nasazení AMP získalo o 49 % vyšší návštěvnost z vyhledávačů. Rychlé načtení webových stránek vede k nižší míře opuštění, lepší použitelnosti a hlavně ke zlepšení konverzního poměru.

AMP stránky jsou ve výsledcích vyhledávání Google na mobilu označeny ikonkou blesku, což má také vliv na zvýšení míry prokliku (CTR).

Každý web postavený na Splandy je AMP web.

Vytvořte si také svůj AMP web zdarma

Proč je Splandy web builder nejlepší volba

Vytvořte si profesionální web zdarma, bez reklam a nesmyslných omezení. Na mobilu, tabletu nebo počítači. Váš web bude postaven na nejmodernějších technologiích jako AMP a svým výkonem bude výrazně převyšovat obyčejné weby. Můžete kdykoliv připojit vlastní doménu a Google Analytics, vybírat z milionů fotek a videí zdarma, budete mít neomezený přenos dat, počet stránek, hosting zdarma a v případě potřeby vždy po ruce špičkové profesionály, kteří jsou připraveni pomoci nejen s webem, ale také s širokou škálou dalších služeb. Začněte nyní, je to hračka!