Co vše je součástí webu zdarma?

Web zdarma na Splandy není jen nějaký marketingový trik s očesaným produktem. Web zdarma na Splandy je plnohodnotný profesionální web.

Krom „Mobile First“ editoru je součástí automaticky vytvořená testovací doména ve tvaru „nazev-webu.splandysite.com“, možnost připojit vlastní doménu, možnost připojit Google Analytics, špičkový hosting, neomezený počet stránek, neomezený přenos dat, přístup k milionům fotografií zdarma, SSL zabezpečení a AMP technologie... To vše samozřejmě bez reklam. Jo a zdarma. Jestli chcete ještě detailnější soupis vlastností a funkcí, tak mrkněte na stránku Ceník.

Vytvořte si svůj web zdarma nyní

Proč je Splandy web builder nejlepší volba

Vytvořte si profesionální web zdarma, bez reklam a nesmyslných omezení. Na mobilu, tabletu nebo počítači. Váš web bude postaven na nejmodernějších technologiích jako AMP a svým výkonem bude výrazně převyšovat obyčejné weby. Můžete kdykoliv připojit vlastní doménu a Google Analytics, vybírat z milionů fotek a videí zdarma, budete mít neomezený přenos dat, počet stránek, hosting zdarma a v případě potřeby vždy po ruce špičkové profesionály, kteří jsou připraveni pomoci nejen s webem, ale také s širokou škálou dalších služeb. Začněte nyní, je to hračka!