Kdo stojí za Splandy?

Jsme ryze česká firma se sídlem v Brně. Nemáme tisícičlenný tým, zato jsme strávili tisíce hodin tvorbou webů na míru pro ty největší značky.

Víme, co je důležité, proto klišé jako „krásný web“ a „absolutní svoboda“ na Splandy nanajdete. Chceme, aby si každý mohl vytvořit opravdu kvalitní a rychlý web s jednoduchou správou na jakémkoliv zařízení. Zároveň nabídnout související služby, jako třeba profesionální focení nebo pomoc s propagací, protože tvorbou webu většinou vše pouze začíná.

Naším cílem je maximalizovat Vaše šance na úspěch. Začněte nyní a vytvořte si svůj web zdarma

Proč je Splandy web builder nejlepší volba

Vytvořte si profesionální web zdarma, bez reklam a nesmyslných omezení. Na mobilu, tabletu nebo počítači. Váš web bude postaven na nejmodernějších technologiích jako AMP a svým výkonem bude výrazně převyšovat obyčejné weby. Můžete kdykoliv připojit vlastní doménu a Google Analytics, vybírat z milionů fotek a videí zdarma, budete mít neomezený přenos dat, počet stránek, hosting zdarma a v případě potřeby vždy po ruce špičkové profesionály, kteří jsou připraveni pomoci nejen s webem, ale také s širokou škálou dalších služeb. Začněte nyní, je to hračka!