Pro koho je Splandy určený?

Splandy je určený těm, co si chtějí web vytvořit a editovat snadno na jakémkoliv zařízení – na mobilu, tabletu nebo počítači. Těm, pro které je důležitá kvalita, výkon a očekávají, že web bude perfektně plnit jejich cíle. A v neposlední řadě těm, co nechtějí ztrácet svůj drahocenný čas ani peníze.

Na Splandy vytvoříte firemní web, portfolio, blog, CV, galerie, prezentaci akce nebo události, jednostránkové nebo vícestránkové weby – je to jen na Vás. Připravili jsme pro Vás vzorové weby, od kterých se můžete odrazit.

Začněte nyní, vytvořte si web zdarma

Proč je Splandy web builder nejlepší volba

Vytvořte si profesionální web zdarma, bez reklam a nesmyslných omezení. Na mobilu, tabletu nebo počítači. Váš web bude postaven na nejmodernějších technologiích jako AMP a svým výkonem bude výrazně převyšovat obyčejné weby. Můžete kdykoliv připojit vlastní doménu a Google Analytics, vybírat z milionů fotek a videí zdarma, budete mít neomezený přenos dat, počet stránek, hosting zdarma a v případě potřeby vždy po ruce špičkové profesionály, kteří jsou připraveni pomoci nejen s webem, ale také s širokou škálou dalších služeb. Začněte nyní, je to hračka!