Proč vytvořit web právě na Splandy?

„Mobile First“ – uživatelské rozhraní Splandy je vytvořeno v první řadě pro mobil, který máte vždy po ruce. Svůj web tak zvládnete vytvořit a upravovat v restauraci během čekání na oběd nebo třeba na autobusové zastávce. Samozřejmě můžete využít i počítač nebo jakékoliv jiné zařízení s internetovým prohlížečem.

Klademe důraz na výkon webu. Všechny weby jsou postaveny na AMP technologii od společnosti Google, což zaručuje bleskurychlé načtení, s tím spojenou lepší použitelnost, nižší míru opuštění, zlepšení konverzního poměru atd.

Přímo pro potřeby Splandy jsme vytvořili unikátní webové rozhraní, které jsme nazvali Simply. Perfect. Layout. Cílem je dlouhodobě udržet maximální kvalitu všech vytvořených webů (možnost hromadných aktualizací a vylepšení) a zároveň Vám umožnit snadnou personalizaci vzhledu s přihlédnutím k pravidlům pro AMP weby.

Vzhled bloků, záhlaví, pozadí webu, barvy, styl písma, velikosti nadpisů, tvar tlačítek, sadu ikon a další vizuální záležitosti změníte kdykoliv jedním kliknutím.

Nepotřebujete vůbec žádné odborné znalosti z oboru tvorby webu. Žádné stahování, žádná instalace, přímo ve Vašem prohlížeči, kdykoliv a kdekoliv.

Máte vždy na dosah armádu špičkových profesionálů, kteří jsou připraveni Vám pomoci nejen s webem, ale také s širokou škálou dalších navazujících služeb. Od tvorby vizuální identity přes profesionální focení až třeba po online marketing.

Nemusíte procházet a porovnávat balíčky cenových plánů, který z nich je pro Vás vhodný. Nenabízíme žádné polovičaté řešení s reklamami. Nabízíme funkcemi nabitý profesionání web zdarma pro všechny s možností kdykoliv rozšířit pouze o to, co skutečně potřebujete. Součástí webu zdarma je testovací doména, možnost připojit vlastní doménu a Google Analytics, AMP technologie, hosting, neomezený počet stránek, neomezený přenos dat, přístup k milionům fotografií zdarma a samozřejmě bez reklam.

Vytvořte si svůj AMP web zdarma

Proč je Splandy web builder nejlepší volba

Vytvořte si profesionální web zdarma, bez reklam a nesmyslných omezení. Na mobilu, tabletu nebo počítači. Váš web bude postaven na nejmodernějších technologiích jako AMP a svým výkonem bude výrazně převyšovat obyčejné weby. Můžete kdykoliv připojit vlastní doménu a Google Analytics, vybírat z milionů fotek a videí zdarma, budete mít neomezený přenos dat, počet stránek, hosting zdarma a v případě potřeby vždy po ruce špičkové profesionály, kteří jsou připraveni pomoci nejen s webem, ale také s širokou škálou dalších služeb. Začněte nyní, je to hračka!