Otázky a odpovědi

Co je Splandy?

Splandy je nástroj na tvorbu a následnou správu webu. A webem to teprve začíná. V rámci Splandy máte totiž k dispozici celý tým zkušených odborníků, který je připraven vám kdykoliv pomoci ve vaší cestě za úspěchem. Splandy není jen obyčejný web builder, Splandy je digitální agentura ve vaší kapse.

Pro koho je Splandy určený?

Těm, co si chtějí web vytvořit a editovat snadno na jakémkoliv zařízení – na mobilu, tabletu nebo počítači. Těm, pro které je důležitá kvalita a očekávají, že web bude dokonale reprezentovat jejich byznys, akci či produkt. A v neposlední řadě těm, co nechtějí ztrácet svůj drahocenný čas ani peníze.

Na Splandy vytvoříte firemní web, portfolio, blog, galerie, prezentaci akce nebo události, web restaurace, ubytování, různých služeb, jednostránkové prezentace nebo vícestránkové weby – je to jen na vás. Připravili jsme pro vás mnoho vzorových webů, od kterých se můžete odrazit.

Proč vytvořit web právě na Splandy?

Uživatelské rozhraní Splandy je vytvořeno v první řadě pro mobil, který máte vždy při sobě. Svůj web tak zvládnete vytvořit a upravovat v restauraci během čekání na oběd nebo třeba na autobusové zastávce. Samozřejmě můžete využít i počítač nebo jakékoliv jiné zařízení s internetovým prohlížečem.

Klademe důraz na výkon webu. Např. všechny weby jsou postaveny na AMP frameworku od společnosti Google, což významně zrychluje dobu načtení a navíc Google upřednostňuje AMP weby ve výsledcích vyhledávání.

Přímo pro potřeby Splandy jsme vytvořili unikátní webové rozhraní, které jsme nazvali Simply. Perfect. Layout. Cílem je dlouhodobě udržet maximální kvalitu všech webů vytvořených na Splandy. Žádné chyby v kódu, žádná mizerná čitelnost textů, žádný rozpadlý web po přidání nebo odebrání čehokoliv, pravidelný update... Prostě Simply. Perfect. Layout.

Vzhled bloků, pozadí webu, barvy, styl písma, tvar tlačítek, sadu ikon a další vizuální záležitosti změníte kdykoliv jedním kliknutím.

Nepotřebujete vůbec žádné odborné znalosti z oboru tvorby webu. Žádné stahování, žádná instalace, přímo ve vašem prohlížeči, kdykoliv a kdekoliv.

Máte vždy na dosah armádu špičkových profesionálů, kteří jsou připraveni vám pomoci nejen s webem, ale také s širokou škálou dalších navazujících služeb. Od tvorby vizuální identity přes profesionální focení až třeba po online marketing.

Nemusíte procházet a porovnávat balíčky cenových plánů, který z nich je pro vás vhodný. Nenabízíme žádné polovičaté řešení s reklamami. Nabízíme stejný základní cenový plán pro všechny s možností kdykoliv rozšířit pouze o to, co skutečně potřebujete.

Co vše potřebuju k vytvoření webu na Splandy?

K vytvoření webu nepotřebujete vůbec žádné odborné znalosti z oboru tvorby webu. Jediné, co budete potřebovat, je vlastní doména. Pokud již doménu máte, napojíte ji přesně dle návodu v administraci Splandy. Pokud doménu nevlastníte, je třeba si nějakou zaregistrovat a následně ji dle návodu napojíte.

Z kolika šablon si mohu vybrat?

Šablony jsou minulost! Splandy web je postaven na unikátním rozhraní, které jsme nazvali Simply. Perfect. Layout. Jedná se o rozhraní, které bylo vytvořeno přímo pro potřeby Splandy a bude nadále zdokonalováno a rozšiřováno. Cílem tohoto rozhraní je udržet maximální kvalitu Splandy webů za všech okolností. Bez starostí editujte obsah nebo měňte libovolně nastavení grafiky. My se vždy postaráme o dokonalé zobrazení, čitelnost a optimalizaci vašeho webu na všech rozlišeních.

Je hosting v ceně?

Ano, hosting je automaticky součástí základního plánu.

Je doména v ceně?

Ne. V ceně je napojení vaší vlastní domény. Tz. doménu si zaregistrujete u libovolného registrátora (pokud ještě žádnou nevlastníte) a následně v administraci svého webu napojíte dle návodu. Až poté je možno web publikovat na internet.

Je možné vytvořit vícejazyčný web?

Momentálně ne. Toto rozšíření je v plánu a bude přidáno v budoucnu.

Máte další dotazy?

Neváhejte už ani vteřinu a napište nám na help@splandy.com. Moc rádi vám odpovíme!

Začínáme v létě 2020

Je to naprosto jednoduché: vytvoříte web, napojíte svou doménu a web publikujete do ostrého provozu. Zvládne to úplně každý. Začínáme v létě 2020.